Home > projekt domu > Mały domek dla niedużej rodziny

Mały domek dla niedużej rodziny

Mały domek dla niedużej rodziny

Rozglądając się wśród gotowych projektów domów, na myśl nasuwają się stwierdzenia, iż wybór jest bardzo duży, a każdy z zaproponowanych projektów ma w sobie coś, co szczególnie przykuwa uwagę inwestorów. Zaletą projektu jest jego nieduża powierzchnia. To mały domek, ale za to funkcjonalny. Podobnie jest z pozostałymi projektami, w których zauważa się inne korzyści.

Mały domek dla niedużej rodziny

Mały domek dla niedużej rodziny

Mały dom wcale nie musi być pozbawiony funkcjonalności i komfortu. W takim też można czuć się swobodnie i dobrze. Nie oznacza to jednak, że trzeba decydować się na pierwszy lepszy projekt, ale należy rozważnie dokonać wyboru. Jednym z polecanych jest C333 miarodajny, bo to nieduży, ale za to niezwykle praktyczny dom, który zaspokoi oczekiwania mniej wymagających użytkowników. Dużą zaletą tego projektu jest z pewnością nieduży koszt jego realizacji. Ten mały domek  tworzy prosta bryła oraz dwuspadowy dach, a jego wykończenie stanowi starannie wykonana elewacja częściowo pokryta drewnem.

Nowoczesny Mały domek

To naprawdę nowoczesny, bardzo ładny domek, którego wnętrze przyciągnie uwagę niejednego inwestora. Spełni oczekiwania kilkuosobowej rodziny. Na parterze znajduje się kilka przydatnych i zarazem podstawowych pomieszczeń jak – przedsionek, korytarz, łazienka, sypialnia, pokój dzienny, kuchnia i garderoba, a do tego jeszcze dochodzą kotłownia i taras. Piętro zaś to wolna przestrzeń, która przeznaczona jest do indywidualnego zagospodarowania. Dzięki temu inwestorzy wybierając ten projekt zyskują, plan najważniejszych w domu pomieszczeń oraz przestrzeń, którą mogą urządzić według własnych oczekiwań i potrzeb.

Mały, ale za to funkcjonalny i komfortowy dom to marzenie niejednego z nas. Choć wybór gotowych projektów jest naprawdę spory, wielu ludzi ma problem z podjęciem ostatecznej decyzji. Nie można się temu dziwić, bo przecież to wybór na całe życie. Nieduży dom to automatycznie mniejszy koszt jego budowy. Być może właśnie dlatego tak wielu ludzi rozgląda się jednak za projektem, który pozwoli zbudować przytulny, ale i zarazem możliwie przestronny dom dla całej rodziny.

Tags: listwy elewacyjne listwy styropianowe projekt domu miarodajny sztukateria sztukateria elewacyjna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *